O firmie

Marcus Elektrotechnika Sp. z o.o. sp. k. jest firmą specjalizującą się w handlu hurtowym i detalicznym artykułami elektrotechnicznymi, elementami automatyki przemysłowej oraz oświetleniem. Wykorzystując doświadczenie gromadzone od początku lat 90-tych stworzyliśmy z rodzina i przyjaciółmi profesjonalną hurtownie elektryczną, której obszar działania obejmuje teren całej Polski. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe, zakłady prefabrykacji jak i małe firmy oraz odbiorcy indywidualni.

Strategia rozwoju naszej firmy oparta jest na realizacji dotychczasowej polityki pozyskiwania nowych klientów, poprzez rozwój sieci sprzedaży oraz rozszerzenie oferty o nowe produkty i usługi. Od roku 2005 hurtownia Marcus jest członkiem Polskiej Grupy Elektrycznej FORUM-RONDO zrzeszającej ponad 50 hurtowni z terenu całej Polski. Członkostwo w grupie zwiększa nasza konkurencyjność i pozycje na rynku poprzez bezpośredni dostęp do asortymentu wszystkich czołowych producentów krajowych i zagranicznych po najlepszych cenach. Tak szeroki asortyment oraz wiedza i profesjonalizm naszych pracowników pozwalają nam zaspokajać potrzeby naszych klientów.

W ciągu kilkunastu lat działalności, dzięki współpracy z wieloma firmami wykonawczymi, uczestniczyliśmy przy realizacji szeregu projektów w zakresie robót energetycznych, instalacyjnych i komputerowych. Tak zdobyte doświadczenie pozwala nam na obsługę inwestycji oraz przetargów na terenie całego kraju.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Klientami będzie równie pomyślna jak dotychczas.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.


Zapisz się do Newslettera

Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i wyprzedażach.